Заголовок сторінки

14 жовтня 2014 року ми вперше відзначили державне свято - День захисника України. Історично цей день став багатий на свята, адже саме 14 жовтня на Покрову Пресвятої Богородиці споконвіків вшановували українських козаків.Нині вже сьомий рік поспіль ми творимо нову, українську традицію вшанування усіх воїнів, козаків, мужніх та непереможних захисників і захисниць, які протягом усієї історії становлення української держави захищали її свободу, територіальну цілісність та незалежність.

Колектив ПАТ «Черкасиобленерго» щиро вдячний своїм колегам, українським воїнам та усім, хто у важкий для країни час захищав та продовжує боронити кордони рідної країни від агресорів.

З великою повагою схиляємо голови перед усіма, хто не жалкуючи себе, свого здоров'я і найціннішого - власного життя пішов боронити Україну та свободу українського народу.

Бажаємо воїнам-захисникам міцного здоров’я, сили духу і мужності, щоб вистояти до кінця. А Україні – перемоги та мирного неба. Нехай Покрова Пресвятої Богородиці береже мир та спокій у нашій державі.

Закрыть